04. 10. 2023

Získali jsme další ekologickou certifikaci

Tiskárna Graspo CZ, a.s. získala další ekologický certifikát: Product footprint C02 Neutral

Získali jsme další ekologickou certifikaci

Může se zdát, že o ekologii toho bylo ve světe již řečeno mnoho. Opak je ale pravdou. Čím dál tím víc si uvědomujeme to, že být ekologicky a společensky zodpovědnou firmou je naším posláním a současně naší povinností.

Máme proto radost, že můžeme oznámit, že se naší tiskárně čerstvě podařilo získat další ekologický certifikát: Product Footprint CO2 Neutral, který volně navazuje na certifikaci od certifikační společnosti Preffered by Nature - Measuring CO2

Co certifikace Product Footprint C02 Neutral zjednodušeně znamená?

Při výrobě zakázky vznikají emise. Abychom ze zakázky udělali CO2 neutrální zakázku – tak potřebujeme tyto emise vykompenzovat. Proto emise vzniklé za danou zakázku, které přesně spočítáme, tzv.“ vyofsetujeme“ na tržišti s ekologickými projekty.

Tyto ekologické projekty se nachází různě po světě (střední Amerika, Afrika, Indie a další) a jsou zaměřeny na projekty podporující větrnou a vodní energii, lesnictví a další.

Oslovila Vás možnost získání certifikátu i pro Vaší zakázku?

Neváhejte se s dotazy obrátit na naše obchodníky. Podrobnější informace a kroky, jak při získávání certifikátu pro Vaší zakázku postupovat, se již brzy dozvíte v nadcházejícím příspěvku. 


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny