01. 12. 2022

U nás tištěná kniha EPOPEJ k nahlédnutí

Unikátní projekt k nahlédnutí. Nyní si můžete prolistovat nejdražší českou knihu, jejíž stránky jsme tiskli u nás v tiskárně GRASPO CZ.

U nás tištěná kniha EPOPEJ k nahlédnutí

V časopisu Forbes vyšel 17.11.2022 článek o možnosti vidět na vlastní oči tento knižní unikát. Je to nejdražší česká kniha a my jsme byli součástí její tvorby. Jako jediná tiskárna v České republice jsme uměli nabídnout tisk těmi nejlepšími technologiemi.

Na výrobu knihy byla použita nejlepší dostupná fotografická a tisková technologie s hybridním rastrem Spekta 2 o lineatuře 650 lpi. Díky vlastnímu know-how, předtiskové a tiskové kalibraci, jsme vytiskli tento jedinečný sběratelský produkt o rozměrech 42 × 62 cm. Cena této knihy se blíží hranici 300 tisíc korun.

Nyní je poprvé vystavena pro veřejnost. Do konce ledna 2023 máte možnost si ji prohlédnout a prolistovat v pražské nákupní galerii Myslbek.  

Více informací se dočtete ve článku Forbes

https://forbes.cz/prolistujte-si-nejdrazsi-ceskou-knihu-praha-ukaze-prefocenou-epopej/


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny