13. 12. 2023

Krásné Vánoce

Krásné Vánoce

Rok s rokem se opět schází, a my bychom Vám všem chtěli popřát krásné vánoční svátky. Každý rok je unikátní a rok 2023 nebyl výjimkou.

Jsme šťastní a nesmírně vděční, že jsme se mohli podílet na nespočtu jedinečných a úžasných projektů, a že jsme měli možnost přenášet na papír Vaše sny a tajná přání.


Letos jsme se opět účastnili několika světových veletrhů, kde jsme měli možnost reprezentovat naši tiskárnu, setkat se s mnohými z Vás a vzdělávat se. Velmi oceňujeme všechny pozitivní ohlasy, se kterými jsme se setkali, a můžeme slíbit, že kvalita, servis a odbornost v polygrafickém oboru, které nabízíme našim zákazníkům, zůstanou na nejvyšší úrovni a naše standardy budeme i nadále posouvat výš a výš.


Je pro nás ctí, že nám svěřujete i ty složité projekty, které vyžadují nejnáročnější polygrafické zpracování. Děkujeme za Vaši důvěru.


Polygrafické řemeslo je naší láskou a to, co děláme, by nebylo možné právě bez každého z Vás.

Milí přátelé, přejeme Vám klidné a pohodové Vánoce. Těšíme se, že uvítáme rok 2024 odpočatí, plní energie a elánu, nabiti čerstvými nápady a inspirací.
Do roku 2024 Vám přejeme mnoho úspěchů osobních i pracovních a především zdraví. 


S radostí vyhlížíme všechny krásné chvíle, příležitosti a výzvy, které příští rok přinese spolu s Vašimi projekty.


Vaše tiskárna na sny Graspo CZ 


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny