16. 05. 2023

Jsme významní partneři Zlín Film Festivalu

Naše tiskárna se zařadila mezi partnery nejstaršího filmového festivalu na světě!

Jsme významní partneři Zlín Film Festivalu

Již jste slyšeli o Zlín Film Fest?

Jedná se o mezinárodní festival filmů pro děti a mládež a je nejstarší filmový festival svého druhu na světě. Rozsahem, historií a tradicí nemá v mezinárodním měřítku obdoby. Je zcela unikátním počinem na území ČR. Nabízí ucelenou prezentaci současné celosvětové filmové tvorby pro děti a mládež a jeho programová struktura má jasně nastavený svůj profil: festival filmů, v nichž jsou v hlavní linii dítě a dospívající. 

Letošní ročník ZFF bude zahájen 1. června.

A na co se tedy návštěvníci festivalu mohou těšit tentokrát? Šedesátý třetí ročník filmového festivalu přinese i letos obyvatelům i návštěvníkům města Zlína pestrý filmový program z různých koutů světa a celou řadu doprovodných aktivit s cílem posilovat a rozvíjet vztahy mezi rodiči, dětmi i prarodiči.

„Naší snahou je ukázat to nejlepší ze světové tvorby pro děti a mládež a nabídnout alternativu k běžně dostupnému audiovizuálnímu obsahu. Současně chceme prostřednictvím filmu vzdělávat, rozšiřovat povědomí o okolním světě, otvírat a následně diskutovat o aktuálních tématech,“ shrnul v obecné rovině prezident Zlín Film Festivalu Čestmír Vančura.

 „Festival bude barevný, hravý, mnohovrstevnatý. Chce zaujmout a k festivalovému dění ještě více přitáhnout mladou generaci teens,“ nastínila výkonná ředitelka ZFF Jarmila Záhorová a doplnila, že kromě jiného vzniklo v rámci příprav i speciální video pro pedagogy s Janem Čenským.

Tiskárna Graspo byla oslovena již poněkolikáté, co by možný partner tohoto významného festivalu. Tento rok je ale pro nás speciální, především v otázce a v rozsahu domluvené spolupráce.

Tiskárna Graspo - Významný partner Zlín Film Festivalu

Jak se tento ročník naše tiskárna podílí na partnerství tohoto festivalu? Pro festival tiskneme významný katalog Klapek, pozvánky pro hosty, speciální vouchery a vstupenky na očekávané akce. Zároveň, s ohledem na zakoupení nové digitální technologie, jsme byli festivalu schopni nabídnout originální možnosti, jak členům poroty, organizátorům, dobrovolníkům a výtvarníkům, poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci. O detailech této spolupráce se ale rádi rozpovídáme v dalším příspěvku. 

Avšak, za zmínku stojí i to, že součástí spolupráce je i náš zbrusu nový workshop, který návštěvníků blíže představí naší tiskárnu, zabaví dětské návštěvníky zajímavou tvorbou a zajistí rodičům dostatek volného času si v okolních stáncích dát něco dobrého. :)

Pro fanoušky filmových festivalů nezbývá než připomenout, že Zlín Film Fest začíná již 1.6.2023!

Nezapomeňte nás též navštívit náš Workshop, který se uskuteční právě od 1.6. do 4.6. v parku Komenského. Budeme se na Vás těšit. Vyzkoušíme si, jak uvázat Japonskou vazbu, vyrobíme si vlastní omalovánky, vyzdobíme originální zápisníky, a především si můžeme popovídat o všem, co Vám naše tiskárna může nabídnout.

Pro více informací o festivalu a pro filmový a festivalový program navštivte stránky ZFF.

Děkujeme Zlín Film Fest za možnost podílet se na tak krásném projektu, jako je ZFF a budeme se těšit na první minuty festivalu, který se pomalu blíží. 


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny