10. 10. 2022

Byli jsme součástí Dne Zlínského kraje

Jsme zlínská firma, proto jsme využili možnost prezentace na Dnu Zlínského kraje, kde jsme mohli ukázat obyvatelům Zlína o okolí, kdo jsme a co děláme.

Byli jsme součástí Dne Zlínského kraje

1.10.2022 se konala každoroční akce pod názvem Den Zlínského kraje. Byla to velká akce, kde se prezentovali regionální výrobci různých věcí, potravin a nápojů, složky záchranného sboru, střední školy Zlína a okolí a další.

My jsme se prezentovali ve spojení se střední průmyslovou školou polytechnickou, na které vyučují i polygrafické obory knihař, tiskař a grafik. Studenti této střední školy k nám chodí pravidelně na školní praxi a někteří z nich k nám po ukončení studia nastupují do zaměstnání. 

Zároveň jsme chtěli zvýšit povědomí o firmě Graspo jako takové. O produktech, které vyrábíme a o eshopu, kde si je mohou koupit. Pro děti jsme měli připravený malý workshop, kde si mohly pomocí razítek, raznic a samolepek dotvořit svůj vlastní sešitek.

Naše produkty z nové kolekce zaujaly nejednoho návštěvníka. Byli jsme potěšeni, že se líbí. Spousta lidí vůbec nevěděla, že Graspo vyrábí tak hezké a praktické pomocníky na plánování. Snad budou v roce 2023 sloužit a získáme nové stálé zákazníky.


Připravená data
pro rychlý tisk
bez problémů

Víme, že připravit data správně je někdy náročné. Pošlete nám je a my soubor připravíme anebo navštivte naši zákaznickou sekci, kde najdete podrobnosti, jak připravit tisková data.

Zákaznická sekce


Nenašli jste,
co jste hledali?

Naším cílem je splnit veškerá Vaše přání. Kontaktujte nás a společně vymyslíme, jak zrealizovat Vaše představy.

Zašlete nezávaznou poptávku

Chci tisknout
Knihy
Katalogy a brožury
Časopisy
Plakáty a letáky
Diáře
Zápisníky
Kalendáře
Drobné tiskoviny