testssss
+420 577 606 247
CZENDESKFRRU

Milí zákazníci,

klademe důraz na neustálou inovaci našich výrobních technologií, abyste se mohli spolehnout na to, že Vaše zakázky budou zpracovány vždy v nejvyšší kvalitě. Proto bychom Vás rádi informovali, že jsme rozšířili náš strojový park o nové zařízení – vysokorychlostní řezací centrum Polar N137 Pro.

Řezací linka Polar má patentovaný přímý měřící systém spojený přímo s kuličkovým šroubem posouvajícím sedlo. Na jednu otáčku hřídele s kuličkovým šroubem připadá 8 000 impulsů, díky čemuž řezačka dosahuje nevyšší přesnost řezu, která dříve nebyla možná. Pohyb sedla je rychlostí až 20 m/sec, což je čtyřikrát rychleji, než v minulých letech. Další devizou stroje je tedy jeho vysoká produktivita.

Na stroji je nainstalován speciální program Compucut, s jehož pomocí jsou data o řezání zakázky elektronicky přenášena přímo do řezačky, takže stroj najíždí na jednotlivé řezy automaticky. Zařízení může mít v paměti až 1 998 řezacích programů.

Materiál je řezán zleva doprava bez námahy bočního dorazu, což zaručuje vysokou přesnost a čistotu řezu. Dále řezací centrum disponuje 25" LC – TFT barevným dotykovým displejem a optickým i mechanickým indikátorem řezu. Délka řezu je 137 cm a pracovní výška 16,5 cm.