testssss
+420 577 606 247
CZENDESKFRRU


Ohlasy

 

Zápisník „Graf von Faber Castell“, který jsme nechávali u vás vyrobit, již dorazil k zákazníkovi. Zákazník je nesmírně nadšen především z kvality ražby. Dle jeho slov se jedná, s porovnáním se staršími verzemi, o nejkvalitnější zpracování ražby doposud. Ne každý klient se ozve zpět s pochvalou, proto mne dvojnásobně těší, že můžu Vám i všem zaměstnancům tiskárny Graspo, kteří se podíleli na výrobě, vzdát hold a poděkování za skvělou práci. Hodně štěstí a ještě jednou děkujeme všem zaměstnancům, kteří přispěli k tomuto vynikajícímu výsledku.

Wolfgang Jettenberger, majitel německé společnosti Jettenberger

Ráda bych poděkovala firmě GRASPO za skvělou spolupráci při tvorbě kuchařky 'Rodinné recepty z Hradčan'. Moji přátelé označili tuto kuchařku, jako nejkrásnější, jakou kdy drželi v ruce. I já za sebe musím říci, že ještě víc, než ze samotné knihy jsem byla po celou dobu nadšená z přístupu, rad a ochoty řešit asi nestandardní situace, kdy jsme si dělali grafiku sami. Grafik pracující pro tuto firmu se mnou vždy mile komunikoval a nedal nijak najevo, že s tím má určitě práci navíc. Tímto bych tedy chtěla velmi poděkovat za podporu, kterou firma GRASPO poskytla. Přeji hodně dalších úspěchů do budoucna.

Martina Žákovská, Autorka kuchařky 'Rodinné recepty z Hradčan'

Na začátku DOLLERu byla myšlenka vytvořit nástroj, který by nám a kamarádům dokázal pomoci ve strategickém plánování, efektivní organizaci a kreativitě. Neměli jsme žádné znalosti polygrafie, ani co všechno se skrývá za výrobou diáře. Firma Graspo a její tým lidí potvrdili, jak důležité je mít toho správného partnera. Pomohli nám nejen DOLLER vyrobit, ale zároveň nás posouvali v řemesle dál a vždy se snažili splnit všechny naše speciální přání. Každé začátky jsou těžké, ale lidé v Graspu nejen dokázali pokaždé zaručit nejvyšší kvalitu při zpracování, ale zároveň při nás vždy stáli. A díky jejich skvělé práci a pomoci má dnes DOLLER na několik desítek tisíc šťastných uživatelů.

Jirka Doležal, DOLLER

Rádi bychom poděkovali za vstřícnou, profesionální a neobyčejně milou spolupráci, které se nám dostalo nejen ze strany managementu, ale také samotných pracovníků tiskárny. Vzhledem k tomu, že námi navržená velkoformátová publikace Ezopových bajek byla, co se výroby týče celkem nestandartní, opatřená doplňkovými prvky, jako jsou kovové rohy či stříbrná ořízka, jsme si vědomi toho, že její tisk a výroba se řadila k složitějším technologiím. Ochota, s jakou nám bylo umožněno účastnit se kontrolních tisků jednotlivých archů, ladění barevnosti obálky přímo u stroje, či seznámení se s postupy a možnostmi tiskařského provozu, byla v dnešní hektické době ze strany této firmy až neuvěřitelná. Výsledné dílo pak přesně odpovídá přístupu a kvalitě odvedené práce všech, kteří se na jeho konečné podobě podíleli, a jim patří náš velký dík. Jsme si vědomi toho, že bez takovéhoto přístupu a vzájemného spolutvoření, by naše vysněná kniha byla pouhou knihou. Díky Vám, se z ní stalo „Klasické dílo v unikátní úpravě“, jak stojí v titulu Ezopových bajek na stránkách nakladatelství Albatros Media a.s., které bylo zadavatelem této výpravné publikace a jak je také kniha široké veřejnosti v médiích prezentována. S úctou, uznáním a velkým poděkováním

Ing. Marta Knauerová, autorka textu a Mgr. Atila Vörös, akademický malíř a ilustrátor knihy