testssss
+420 577 606 247
CZENDESKFRRU


Ohlasy

Ráda bych sdělila a prohlásila, že Univerzita Palackého a její vydavatelství bylo nadmíru spokojeno se spoluprací s firmou Graspo CZ při realizaci vydání dvousvazkové plnobarevné publikace Dějiny Olomouce.

RNDr. Hana Dziková, UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI - VYDAVATELSTVÍ

Se zlínskou tiskárnou Graspo CZ dlouhodobě spolupracujeme (cca 15 let) na základě maximální spokojenosti a tiskli jsme zde celou řadu publikací a katalogů, z nichž některé obdržely nejrůznější ocenění – např. publikace Olomoucké baroko, tři díly o rozsahu 456, 656 a 336 stran obdržely cenu Gloria Musaealis.

Mgr. Michal Soukup, Muzeum Umění Olomouc

Na začátku DOLLERu byla myšlenka vytvořit nástroj, který by nám a kamarádům dokázal pomoci ve strategickém plánování, efektivní organizaci a kreativitě. Neměli jsme žádné znalosti polygrafie, ani co všechno se skrývá za výrobou diáře. Firma Graspo a její tým lidí potvrdili, jak důležité je mít toho správného partnera. Pomohli nám nejen DOLLER vyrobit, ale zároveň nás posouvali v řemesle dál a vždy se snažili splnit všechny naše speciální přání. Každé začátky jsou těžké, ale lidé v Graspu nejen dokázali pokaždé zaručit nejvyšší kvalitu při zpracování, ale zároveň při nás vždy stáli. A díky jejich skvělé práci a pomoci má dnes DOLLER na několik desítek tisíc šťastných uživatelů.

Jirka Doležal, DOLLER

Tiskárna Graspo CZ je už po mnoho let výrobcem našich technologicky náročných uměleckých publikací. Jsme vždy spokojeni s kvalitou práce i s dodacími termíny.

Dana Klímová, VYDAVATEĽSTVO SLOVART