09. 12. 2022

Byli jsme součástí Dne Zlínského kraje

Jsme zlínská firma, proto jsme využili možnost prezentace na Dnu Zlínského kraje, kde jsme mohli ukázat obyvatelům Zlína o okolí, kdo jsme a co děláme.

Byli jsme součástí Dne Zlínského kraje

1.10.2022 se konala každoroční akce pod názvem Den Zlínského kraje. Byla to velká akce, kde se prezentovali regionální výrobci různých věcí, potravin a nápojů, složky záchranného sboru, střední školy Zlína a okolí a další.

My jsme se prezentovali ve spojení se střední průmyslovou školou polytechnickou, na které vyučují i polygrafické obory knihař, tiskař a grafik. Studenti této střední školy k nám chodí pravidelně na školní praxi a někteří z nich k nám po ukončení studia nastupují do zaměstnání. 

Zároveň jsme chtěli zvýšit povědomí o firmě Graspo jako takové. O produktech, které vyrábíme a o eshopu, kde si je mohou koupit. Pro děti jsme měli připravený malý workshop, kde si mohly pomocí razítek, raznic a samolepek dotvořit svůj vlastní sešitek.

Naše produkty z nové kolekce zaujaly nejednoho návštěvníka. Byli jsme potěšeni, že se líbí. Spousta lidí vůbec nevěděla, že Graspo vyrábí tak hezké a praktické pomocníky na plánování. Snad budou v roce 2023 sloužit a získáme nové stálé zákazníky.


ready data for quick printing without problems

We understand that data preparation might be difficult. Please, see our "Downloads" page for detailed instruction how to prepare data for printing, or contact us and we will help you.

customers section


You didn't find what were you looking for?

Our goal is to fulfill all your wishes. Contact us and together we will figure out how to realize your ideas.

Send inquiry

I want print
Books
Diaries
Notebooks
Calendars
Catalogues and brochures
Magazines
Posters and flayers
Small printed matter